Červen 2012

selena gomez styl

26. června 2012 v 20:55 | Alex |  Selena Gomez

Sel-Personal

26. června 2012 v 20:40 | Alex |  Selena Gomez

Selena Gomez se vrátila 8. června 2012 z New Yorku, přistála na letišti LAX

24. června 2012 v 18:50 | Alex |  Selena Gomez
Selena Gomez si udělala 8. června menší výlet z Los Angeles, Kalifornie do New Yorku. Selena odjela z místa svého bydliště kvůli návštěvě Macy's v NYC, kde zahájila prodej svého parfému.

Měli jste to štěstí a potkali jste Selenu během akce? A máte už její nový parfém?
Selena zatím tráví rok prací na velkém množství projektů, včetně jejího parfému, její kolekci oblečení Dream Out Loud a natáčení filmů. Nemůžeme se dočkat, až se Selena vrátí k práci na hudbě, ikdyž máme rádi i to, co dělá teď!

Deník 10.6. 2012

10. června 2012 v 17:06 | Alex |  Deník
Ahoj tak je tady neděle můj nejoblíbeněší den ale myslím že to moc super
den není druhý den je zrovna škola.Ale syobota de.
Už nevím co přidávat.Tak se vás chci zeptat.
Co jsem mám přidad.Jesly máte
nějaké nápady napošte je pod
článek jestly něco ohledně
blogu tak tak
pod článek.
Ahoj!!
Epizody z 1. série Kouzelnícici z Waverly - videa 2

5. června 2012 v 7:33 | Alex
Alex má plné zuby toho, jak ji neustále všichni srovnávají s Justinem. Přeje si tedy, aby ji už nikdo nikdy s Justinem nesrovnával. Přání se ji splní. Nikdo ji totiž nebude srovnávat s někym koho nikdo nezná. Dokonce ani vlastní rodiče.
1x13 - Čarodějná škola: 1. část (Wizard School: Part 1)
Justin odjíždí na letní čarodějnickou internátní školu a je rád, že celé prázdniny neuvidí Alex. Poté co Alex použije čarodějnickou urgentní poštu a odešle celý dům do neznáma, rodičům dojde trpělivost a Alex posílají do letní školy za Justinem. Z Maxe je nyní jedináček a chce s otcem dělat vše na co dosud neměli čas. A začínají kempováním na terase.
1x14 - Čarodějná škola: 2. část (Wizard School: Part 2)
Poté co se Alex dozvěděla o plánu profesorky Zlolajdy, která pokud Justin vyhraje turnaj dostane jeho kouzelnickou moc a stane se tak nejmocnější čarodějkou, musí přesvědčit Justina, aby se turnaje nezúčastnil. Před rodinnou restaurací Russových se objevila konkurence, kterou se pokusí Max zničit.
Justinovi se líbí dívka ze školy, ale bojí se ji oslovit, protože ví, že randí výhradně jen s kluky s basebalového týmu. Rozhodne se tedy, že se do týmu dostane, ale hraní mu nejde a tak použije kouzla. Ovšem když to zjistí jeho otec, zakáže mu kouzlit, čímž se předevšemi ztrapní. Alex se líbí Riley, kluk z basebalového týmu, kterému pomocí kouzel dopomáhá k výhře jeho týmu. Z Maxe se stal nadšený fanoušek basebalu.
1x16 - Alex pozná pravdu (Alex in the Middle)
K Russovým přijíždí na návštěvu strýc Kelbo, který narozdíl od jeho bratra Jerryho kouzlit může, což se líbí hlavně Alex, která při výuce kouzel dává přednost praxi před teorií. Strýc Kelbo však není při výuce tak zodpovědný a důsledný jako Jerry a tak hrozí, že vytopí rodinnou restauraci. Justin dostává do skříňky milostné vzkazy a tak začíná pátrat po své tajné ctitelce.
1x17 - Vysvědčení (Report card)
Z Čaroškoly přichází vysvědčení. Justin s Maxem prospějí, jen Alex má nedostatečnou. Vysvědčení však musí nechat podepsat rodiči, čemuž se snaží všemi možnými způsoby vyhnout. Když však rodiče najdou Alexino vysvědčení, Alex zpanikaří a své rodiče promění v morčata. A aby toho nebylo málo, morčata utečou a Alex hrozí, že přijde o své kouzelnické schopnosti.
1x18 - Zasloužení zásluhy (Credit check)
Alex je nabídnuta letní stáž v módním časopise. Alex vymyslí nový trend, který bude představen vydavatelce časopisu slečně Angele. Nový trend se okamžitě ujme a Jeffrey Alexin nápad vydává za svůj. Alex se chystá Jeffreymu pomstít. V restauraci za Alex zaskakuje Milly, která se líbí Justinovi, ale ten se ji bojí pozvat na rande a tak na průzkum vyšle svého mladšího bratra Maxe.
Riley se rozešel s Alex, kvůli její žárlivosti. Alex se rozhodne, že si najde nejhezčího kluka v okolí. Žádného však nemůže najít a tak pomocí kouzla oživí manekýna z výlohy. Když se Riley vrátí k Alex, chce ho Alex proměnit zpátky, ale marně. Justin se ujal role Maxova učitele kouzel.
1x20 - Quinceanera (Quinceanera)
Jerry své děti naučí nové kouzlo převtělení se do druhé osoby. Alex čeká quinceanera, což je latinsko-americká tradice, kdy se z dívky stává žena. Alexina matka celou oslavu připraví a pozve také svou matku. Alex se však odmítá obléknout do růžových šatů a tak když zjistí, že její matka quinceaneru mít nemohla, pomocí kouzel si vymění svá těla. Justin a Max slíbili matce, že se na tuto slavnost naučí tančit, ale jejich babičce se zdá, že taneční kurz, do kterého chodí pro ně není dost dobrý a rozhodne se, že je tančit naučí sama.
1x21 Exkurze do muzea (Art Museum Piece)
Alex musí v sobotu do muzea jinak hrozí, že bude muset navštěvovat letní školu. V muzeu však nečekaně dostane test, ale jelikož Alex nezná odpověď ani na jednu otázku, pomocí kouzla si zavolá pomocníky - oživí obrazy. Max a Jerry začarují míč, aby byl průchozí a doma tak nic nerozbili, ale kouzlo bude mít nepříjemné následky pro Theresu. Harper prodává doma vyrobené šperky.

Epizody z 1. série Kouzelnícici z Waverly - videa

5. června 2012 v 7:29 | Alex
Nekopírovat!
1x01 - Šíleně rychlý výprodej (Crazy 10-Minute Sale)
Alex Russo použije Duplikační kouzlo, aby se dostala na akci Šíleně rychlého výprodeje. Mezitím Max dostane svou první hůlku a hned ji využije, ale následky na sebe nenechají dlouho čekat. Všechno co dělá Alexin horogram dělá i Alex v obchodě a strhne na sebe veškerou pozornost. Alex nakonec zjistí že, pomstou ublížila hlavně sama sobě.Fotka dne 4.6. 2012

4. června 2012 v 20:01 | Alex |  Fotka dne